Oprogramowanie spyphone to niewielki programik do który instalujemy na urządzeniu mobilnym z systemem android. Na stronie www.keylogger-szpieg.pl znajdziemy kilka wersji produktu – 1M, 3M, 12M. Różnią się one tylko czasem działania, natomiast ilość funkcji dla każdej wersji jest taka sama.

Wykupujemy oprogramowanie na określony czas, jeśli potrzebujemy używać go przez 3 miesiące kupujemy pakiet 3M itd. dużym plusem jest brak ograniczenia co do ilości urządzeń więc w cenie jednego abonamentu możemy kontrolować wszystkie nasze telefony.

Po zakupie na naszą skrzynkę pocztową otrzymujemy, link do instrukcji, link do samej aplikacji oraz kod do aktywacji programu w telefonie.

spyphone

Aplikacje można pobrać bezpośrednio na telefon lub zgrać przez kabel usb lub na kartę pamięci. Po uruchomieniu instalatora wybieramy jaki rodzaj danych chcemy otrzymywać na email, a także ustawiamy adres skrzynki pocztowej na którą program będzie wysyłał zebrane dane oraz specjalny kod do panelu za którego pomocą będziemy mogli wywołać ukrytą aplikacje. Po skonfigurowaniu chowamy aplikacje przyciskiem Ukryj.

Od tej pory działa w tle w sposób niewidoczny dla użytkownika. Przesyła na ustawiony email kilka rodzajów danych: nagrania rozmów, smsy (przychodzące i wychodzące), lokalizacja gps, historia połączeń, kontakty, historia odwiedzanych stron internetowych jak zapewnia Producent lista funkcji nie jest zamknięta i zapewnia, że produkt jest rozwijany i z czasem dodawane będą coraz nowsze funkcje.

Oprogramowanie zostało stworzone przez polskiego producenta firmę iTmax, jest to niewątpliwy plus dlatego, że aplikacja działa w naszym ojczystym języku ponadto wsparcie i obsługa również odbywa się po polsku i to bezpośrednio od producenta – bez pośredników.

W internecie można znaleźć wiele tego typu produktów, gdzie sprzedawca zapewnia, że produkty są polskie w rzeczywistości są to kiepskie tłumaczenia zazwyczaj chińskich produktów „wyplutych” z generatora. Można to stwierdzić np. na podstawie zrzutów ekranu. Co więcej większość produktów, zapisuje zebrane dane na serwerach w niewiadomej lokalizacji, więc nie mamy pewności się gdzie są przechowywane nasze dane ani kto nimi zarządza.

W spy phonie ze strony www.keylogger-szpieg.pl dane wysyłane są na nasz adres email więc nie ma obawy, że ktoś „pomiędzy” będzie te dane przeglądał. Również cenowo wygląda to bardzo dobrze, ceny w sieci wahają się od kilkuset złotych nawet do kilku tysięcy,na stronie www.keylogger-szpieg.pl spyphona możemy na nabyć już za 79.97 zł za miesięczny abonament lub nawet taniej w wersji testowej.

Zastosowanie może budzić kontrowersje, bo jeśli kontrolujemy np. lokalizacje naszego dziecka, moralnie jest to uzasadnione, natomiast jeśli będziemy chcieli kontrolować małżonka czy partnera to takie zastosowanie budzi więcej wątpliwości a poza tym można dowiedzieć się gorzkiej prawdy, więc decyzje pozostawiamy Tobie drogi użytkowniku.

Podobne artykuły

  • Sposób na pobieranie darmowych aplikacji z Amazon AppstoreSposób na pobieranie darmowych aplikacji z Amazon Appstore Aktualizacja: Amazon wprowadził dodatkowe zabezpieczenia (prawdopodobnie sprawdzanie IP) więc na tą chwilę poradnik stał się bezużyteczny.

    Amazon chcąc zagarnąć część dolarów ze […]

  • Krok po kroku – sposób na pobieranie darmowych aplikacji z Amazon AppstoreKrok po kroku – sposób na pobieranie darmowych aplikacji z Amazon Appstore Aktualizacja: Amazon wprowadził dodatkowe zabezpieczenia (prawdopodobnie sprawdzanie IP) więc na tą chwilę poradnik stał się bezużyteczny.
    W związku z licznymi problemami z poprawną […]
  • Kupowanie w Markecie bez karty kredytowej – poradnikKupowanie w Markecie bez karty kredytowej – poradnik Pewnie wiele osób chciało by legalnie kupować gry w Android Markecie, ale hamuje ich Google Wallet (czy też Checkout), który w obecnym stanie obsługuje tylko karty kredytowe. Dla tych osób […]
  • Oficjalna aplikacja Xbox LIVE także na AndroidachOficjalna aplikacja Xbox LIVE także na Androidach Jeśli przy waszym telewizorze stoi konsola Xbox 360 to z pewnością ucieszy Was fakt, że Microsoft wydał na Androida oficjalną aplikację dedykowaną usłudze Xbox LIVE. Niestety program My […]
  • FaceFighterFaceFighter Jeśli kiedykolwiek marzyliście by otłuc twarzyczkę znienawidzonego polityka czy innej gwiazdy ale nigdy nie mieliście odwagi na taki czyn z pomocą przychodzi mała gierka FaceFighter. […]
  • GrowGrow Dzisiaj zapraszam na przygodę z Grow w której przeprawimy się małą rybką przez akwarium aż po wielki ocean. Rozgrywka przypomina nieco Pac-Mana a to już jest wystarczającą rekomendacją by […]