Jakimi peelingami Ava warto byłoby się zainteresować

W sklepach z naturalnymi kosmetykami bardzo często znajdziemy preparaty marki Ava ze sklepu Bee. Nie ma się temu co dziwić, bo są one niezwykle skuteczne oraz bezpieczne. Wśród nich znajdują się również peelingi, zarówno te do ciała, jak i do twarzy. Warto byłoby jednak wybierać je bardzo starannie. Każda skóra może bowiem mieć nieco inne potrzeby. Bez względu na to, po jaki kosmetyk sięgniemy, kluczem do sukcesu jest jego regularne stosowanie.

Jaki peeling do ciała wybrać i po co go stosować?

Peelingi do ciała są bez wątpienia kosmetykami bardzo potrzebnymi. Pomagają z pozbyciu się zrogowaciałego, martwego naskórka. Sprawiają więc, że skóra staje się miększa i przyjemniejsza w dotyku. Dzięki kosmetykom tego rodzaju można będzie również ujędrnić skórę oraz zredukować uciążliwy cellulit, z którym boryka się zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej. Posiadacze skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień zadowoleni będą z peelingu Aloe Vera. Jest on wyjątkowo skuteczny, a przy tym niezwykle łagodny. Jeżeli jednak naszym głównym problemem jest brak przyjemnego napięcia skóry, postawmy na peeling  z guaraną. Dzięki niemu będzie można ujędrnić skórę oraz pobudzić mikrokrążenie.

Na jaki peeling do twarzy się zdecydować?

Dobrym pomysłem będzie również sięgnięcie po peeling do twarzy marki Ava. Jednym z godnych uwagi kosmetyków jest na pewno organiczny peeling i maska 2w1 ryż z ogórkiem. Charakteryzuje się on właściwościami złuszczającymi oraz wyrównującymi koloryt skóry. Kosmetyk ten działa także zmiękczająco. Sprawdzi się w przypadku każdego typu skóry. Osoby posiadające cerę tłustą i silnie zanieczyszczoną mogą postawić na łagodnie złuszczający peeling z 5-procentowym kwasem fitowym. Bez względu na to, na jaki peeling się decydujemy, pamiętajmy o systematyczności. Kosmetyków tych należy używać przynajmniej raz w tygodniu. Wówczas powinny pojawić się w pełni satysfakcjonujące nas rezultaty.

About the Author

Related Posts