• grywalność
 • grafika
 • dźwięk

„Jesteś obiektem 32763 uwięzionym w eksperymencie. Czy znajdziesz sposób by uciec?” W ten tajemniczy sposób zaczynamy platformówkę Shift Puzzle Game. Klimat dodatkowo potęguje niezwykle minimalistyczna oprawa a także muzyka przywodząca na myśl stare szpiegowskie filmy.

Shift jest określany jako połączanie platformówki z grą logiczną, gdzie trzeba trochę pogłówkować by otrzymać pożądany cel. Oryginalną rozgrywką rządzi tytułowy ‚Shift’, którego włączenie obraca świat o 180 stopni i zmienia kolor bohatera, który może teraz poruszać się po niedostępnych wcześniej obszarach.

Polecam obejrzeć poniższy filmik, który chociaż odrobinę pozwala zrozumieć z czym mamy do czynienia. Nasza ucieczka nie wiadomo po co, nie wiadomo przed czym podzielona jest na 50 etapów (w wersji Lite 15) o różnym stopniu trudności, gdzie otwieramy zamki, unikamy upadków na kolce czy wreszcie opuszczamy nieprzyjazne nam pomieszczenie. Jeśli tak samo jak ja jesteście ciekawi co może być za ostatnimi drzwiami, polecam czym prędzej ściągnąć grę z Android Market.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Podobne artykuły

 • They Need To Be FedThey Need To Be Fed They Need To Be Fed to platformówka, która wymaga od gracza refleksu, pomyślunku i szybkiego podejmowania odpowiednich decyzji. Wydało ją studio YoYo Games Ltd, znane z niezłego Mr […]
 • KaroshiKaroshi W większości platformówek by wygrać należy przetrwać atak wrogów, unikać pułapek, po prostu zostać bohaterem. Karoshi jest inne – tutaj głównym celem jest… nasza śmierć.
  Zacznijmy od […]
 • PrehistorikPrehistorik Prehistorik jest jedną z tych starych gierek z PC obok których nie można przejść obojętnie. Nadeszła świetna okazja do przypomnienia sobie tego klasyka, gdyż właśnie w Android Market […]
 • Inertia: Escape Velocity HDInertia: Escape Velocity HD Inertia oznacza bezwładność. I właśnie bezwładność jest tematem przewodnim, bardzo ciekawej platformówki Inertia: Escape Velocity HD.
  W grze wcielamy się w postać poszukiwacza kosmicznych […]
 • CheeseManCheeseMan Patrząc na grę CheeseMan ma się od razu przed oczami Super Meat Boya. Jest to można powiedzieć pełnoprawny i oficjalny klon tej gry na Androida. Dzieło jednego człowieka, który spreparował […]
 • Jet Car StuntsJet Car Stunts Co wyjdzie z połączenia Mirror’s Edge z samochodówką? Bez wątpienia Jet Car Stunts! To jedna z bardziej wciągających i kreatywnych gier na androida. Przyjrzyjmy się jej z bliska.
  Czy to […]