• grywalność
 • grafika
 • dźwięk

Super Drill Panic to kolejna udana gra studia Orange Pixel. Tym razem wcielamy się w podróżnika by pomóc mu przede wszystkim w ucieczce z burzących się świątyń.

Po uruchomieniu gry można naprawdę się zdziwić gdyż ta nie dąży do jak najlepszej, fotorealistycznej grafiki a stawia na oprawę stylizowaną na starych 8-bitowych produkcjach. Trzeba przyznać, że mimo olbrzymich pikseli z których złożone są wszystkie elementy tej platformówki wszystko wygląda całkiem sympatycznie i z pewnością może się podobać.

Co nasz podróżnik robi w starych świątyniach? Jego plan jest niezwykle przejrzysty: zabieramy fanty i uciekamy przed zawaleniem budowli zbierając po drodze jak najwięcej złotych monet przy okazji unikając zgniecenia przez ogromny głaz i inne przeszkody. Sterowanie prostsze już być nie może – po prostu przechylamy telefon w lewo lub prawo co pozwala na kierowanie kierunkiem biegu naszego bohatera.

Na całą grę składa się kilka większych etapów podzielonych na mniejsze poziomy, na których pojawiają się nowe przeszkody np. pająki czy ściany blokujące przejście. Warto wspomnieć, że oprócz biegania znajdujemy czasem młot służący do rozwalenia ścian czy inne power-upy, które możemy ulepszać za zebrane monety. Wersja płatna oferuje dodatkową grywalną postać.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Podobne artykuły

 • CheeseManCheeseMan Patrząc na grę CheeseMan ma się od razu przed oczami Super Meat Boya. Jest to można powiedzieć pełnoprawny i oficjalny klon tej gry na Androida. Dzieło jednego człowieka, który spreparował […]
 • MeganoidMeganoid Meganoid czerpie garściami z największych hitów lat 80 i 90-tych. Rozpikselowana grafika, piskliwe dźwięki czy dość wysoki poziom trudności to cechy charakterystyczne najnowszej […]
 • Super Monkey Ball 2: Sakura EditionSuper Monkey Ball 2: Sakura Edition Czy może być lepszy pomysł na wciągającą grę platformową niż Super Monkey Ball 2: Sakura Edition? Gramy małpą, zamkniętą w szklanej (?) kuli i poruszamy się po zawieszonych w przestrzeni […]
 • Inertia: Escape Velocity HDInertia: Escape Velocity HD Inertia oznacza bezwładność. I właśnie bezwładność jest tematem przewodnim, bardzo ciekawej platformówki Inertia: Escape Velocity HD.
  W grze wcielamy się w postać poszukiwacza kosmicznych […]
 • KaroshiKaroshi W większości platformówek by wygrać należy przetrwać atak wrogów, unikać pułapek, po prostu zostać bohaterem. Karoshi jest inne – tutaj głównym celem jest… nasza śmierć.
  Zacznijmy od […]
 • TimeChaosTimeChaos Studio Orange Pixel już kilkukrotnie potwierdziło, że potrafi robić gry oryginalne i z wciągającym gameplayem. Kolejną z nietuzinkowych gierek jest TimeChaos – gra, która powstała w […]