• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Trzeba przyznać, że MrMixit to jedne z bardziej nietypowych puzzli jakie można pobrać z Android Market. Po przyjrzeniu się screenom raczej ciężko się domyślić na czym polega zabawa. O co tu właściwie chodzi? Przeczytacie poniżej.

Cała rozgrywka polega na tym by ułożyć symbol z dwóch jego kawałków, co robimy mixując je na obu gramofonach. Brzmi skomplikowanie lecz wszystko sprowadza się do wybrania dwóch części symbolu i takim ich obracaniu aby ułożyć często niewidoczną na pierwszy rzut oka całość. Zresztą zerknijcie na poniższy filmik, który bardzo dobrze prezentuje przebieg rozgrywki w MrMixit.

Puzzlom towarzyszy przyjemna dla ucha muzyka i efekty dźwiękowe. Game Over zobaczymy gdy skończy się czas przewidziany na nasze mixowanie. Po poprawnym połączeniu obu części symbolu dostajemy pewien bonus czasowy co może pomóc w ułożeniu jak największej ich ilości.

Pomimo tego, że gra nie jest zbyt rozbudowana i trzeba za nią zapłacić myślę, że warto wydać te 3zł na jedne z bardziej oryginalnych puzzli.

logo-app
App Name
HD Interactive

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app