• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Falling Fred jest prawdopodobnie jedyną grą gdzie możemy wcielić się w tak kontrowersyjne postacie jak Kaddafi, Bin Laden czy Lady Gaga. Dobór bohaterów gry nie jest przypadkowy gdyż to właśnie ich doprowadzimy do upadku i to ze spooooorej wysokości. Jak zabawa się kończy każdy pewnie już się domyślił 😉

Grę rozpoczynamy od wyboru jednej z postaci: Fred, manekin służący do samochodowych crash testów, M. Gandalfi (Kaddafi), Ogama Ben Ladder, Blondie “Gigi” Lala oraz Outrageous B. Modele postaci są doprawdy świetnie wykonane, mimo swej kreskówkowej otoczki bohaterowie mają wiele charakterystycznych cech swych pierwowzorów. Niestety zaraz po pobraniu gry możemy kierować poczynaniami tylko Freda i crash testowego manekina. Za każdą z pozostałych postaci musimy niestety zapłacić po 1 USD. Na szczęście sama gra jest darmowa.

Na czym polega rozgrywka? Najprościej mówiąc to na spadaniu w przepaść na jak największą odległość. W między czasie poruszamy telefonem by unikać niebezpieczeństw którymi możemy uszkodzić nasze ciało. Bliskie spotkanie z rurami, wiatrakami, piłami tarczowymi czy laserem zazwyczaj dobrze się nie kończy 😉 Ucięcie ręki, nogi czy całkowite poszatkowanie postaci i hektolitry krwi są na porządku dziennym. Męczarnie wieńczy nokaut bohatera kiedy to tracimy nad nim kontrolę i roztrzaskujemy się o podłoże. Wszystko to jest niezwykle drastyczne co potęgują dodatkowo odgłosy jęków postaci. Ale co zrobić skoro gra na prawdę jest na maxa grywalna? Zapewniam, że po chwili latania już będziecie zastanawiać się nad dokupieniem np. Lady GaGi. Warto wspomnieć, że każda z postaci wydaje inne odgłosy, także podsumowanie lotu ma inną grafikę i humorystycznie zaprezentowane statystyki m.in. o liczbie amputacji, ilości przetłoczonej krwi czy rachunku za szpital. Ciekawą opcją jest możliwość udostępnienia powtórki z lotu za pośrednictwem Facebooka i Twittera.


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app