• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Dzisiaj zapraszam na przygodę z Grow w której przeprawimy się małą rybką przez akwarium aż po wielki ocean. Rozgrywka przypomina nieco Pac-Mana a to już jest wystarczającą rekomendacją by każdy sprawdził grę.

Rozgrywka polega przede wszystkim na jedzeniu innych ryb. Jak to w życiu bywa na początku polujemy na rybki mniejsze od nas, by po podrośnięciu wcinać coraz to większe okazy morskiej fauny. Podczas kolejnych poziomów poznajemy nowe gatunki ryb, które posiadają odmienne umiejętności. Jedne z nich przyciągają nas do siebie tworząc wir, inne nadymają się atakując kolcami a pozostałe odkryjecie sami. Aby było jeszcze ciekawiej pływając zbieramy różnego typu ulepszenia np. czasowe powiększenie naszej rybki, zwiększenie jej szybkości oraz kilka innych.

Grę zaczynamy w słoiku pełnym małych rybek by ostatecznie wypłynąć na wody oceanu. Wszystkie 7 wodnych środowisk zostało podzielonych aż na 64 poziomy co jest na prawdę sporą liczbą zważywszy na to, że już po kilkunastu levelach robi się trudno. Ale jeśli jakimś cudem ukończycie kampanię w menu czeka również tryb survival gdzie można bić kolejne rekordy z Leaderboardsów.

Grafika może nie jest rewelacyjna ale komiksowy styl sprawił, że rybki i pozostające z nich szkielety wyglądają bardzo sympatycznie. Niezwykle wciągający gameplay sprawia, że ciężko się od gry oderwać a zdobywanie gwiazdek na kupno kolejnych ulepszeń jeszcze bardziej wzmaga ochotę do gry.


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app