No brakes, no gear, no fear! Właśnie takim hasłem swą najnowszą produkcję Speedway GP 2012 promuje polskie studio Vivid Games. Czym charakteryzuje się tegoroczna odsłona żużla? Jak to bywa w kolejnych grach z danej serii tak i tutaj możemy liczyć na nieco lepszą oprawę graficzną, płynniejszą animację. Twórcy zarzekają się, że poprawiono także sterowanie, które jakby nie patrzeć jest podstawą wciągającej rozgrywki.

Speedway GP 2012

Z pewnością wszystkich miłośników czarnego sportu ucieszy to, że nasze poczynania w grze komentuje Tomasz Lorek! Na pewno się ze mną zgodzicie, że dobry komentarz to podstawa by wczuć się w klimat żużlowych wyścigów. A w tych przyjdzie nam się wcielić w jednego z 15 kierowców by podczas biegów na 12 trasach zdobyć tytuł mistrza.

Speedway GP 2012 została wyceniona na niemalże 8zł i już od dziś jest dostępna w Google Play. Niestety Vivid Games nie udostępnił wersji Lite, lecz z pewnością darmowa wersja gry pojawi się w późniejszym terminie jak to miało miejsce w przypadku innych produkcji tego dewelopera.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app