Oprogramowanie spyphone to niewielki programik do który instalujemy na urządzeniu mobilnym z systemem android. Na stronie www.keylogger-szpieg.pl znajdziemy kilka wersji produktu – 1M, 3M, 12M. Różnią się one tylko czasem działania, natomiast ilość funkcji dla każdej wersji jest taka sama.

Wykupujemy oprogramowanie na określony czas, jeśli potrzebujemy używać go przez 3 miesiące kupujemy pakiet 3M itd. dużym plusem jest brak ograniczenia co do ilości urządzeń więc w cenie jednego abonamentu możemy kontrolować wszystkie nasze telefony.

Po zakupie na naszą skrzynkę pocztową otrzymujemy, link do instrukcji, link do samej aplikacji oraz kod do aktywacji programu w telefonie.

spyphone

Aplikacje można pobrać bezpośrednio na telefon lub zgrać przez kabel usb lub na kartę pamięci. Po uruchomieniu instalatora wybieramy jaki rodzaj danych chcemy otrzymywać na email, a także ustawiamy adres skrzynki pocztowej na którą program będzie wysyłał zebrane dane oraz specjalny kod do panelu za którego pomocą będziemy mogli wywołać ukrytą aplikacje. Po skonfigurowaniu chowamy aplikacje przyciskiem Ukryj.

Od tej pory działa w tle w sposób niewidoczny dla użytkownika. Przesyła na ustawiony email kilka rodzajów danych: nagrania rozmów, smsy (przychodzące i wychodzące), lokalizacja gps, historia połączeń, kontakty, historia odwiedzanych stron internetowych jak zapewnia Producent lista funkcji nie jest zamknięta i zapewnia, że produkt jest rozwijany i z czasem dodawane będą coraz nowsze funkcje.

Oprogramowanie zostało stworzone przez polskiego producenta firmę iTmax, jest to niewątpliwy plus dlatego, że aplikacja działa w naszym ojczystym języku ponadto wsparcie i obsługa również odbywa się po polsku i to bezpośrednio od producenta – bez pośredników.

W internecie można znaleźć wiele tego typu produktów, gdzie sprzedawca zapewnia, że produkty są polskie w rzeczywistości są to kiepskie tłumaczenia zazwyczaj chińskich produktów “wyplutych” z generatora. Można to stwierdzić np. na podstawie zrzutów ekranu. Co więcej większość produktów, zapisuje zebrane dane na serwerach w niewiadomej lokalizacji, więc nie mamy pewności się gdzie są przechowywane nasze dane ani kto nimi zarządza.

W spy phonie ze strony www.keylogger-szpieg.pl dane wysyłane są na nasz adres email więc nie ma obawy, że ktoś “pomiędzy” będzie te dane przeglądał. Również cenowo wygląda to bardzo dobrze, ceny w sieci wahają się od kilkuset złotych nawet do kilku tysięcy,na stronie www.keylogger-szpieg.pl spyphona możemy na nabyć już za 79.97 zł za miesięczny abonament lub nawet taniej w wersji testowej.

Zastosowanie może budzić kontrowersje, bo jeśli kontrolujemy np. lokalizacje naszego dziecka, moralnie jest to uzasadnione, natomiast jeśli będziemy chcieli kontrolować małżonka czy partnera to takie zastosowanie budzi więcej wątpliwości a poza tym można dowiedzieć się gorzkiej prawdy, więc decyzje pozostawiamy Tobie drogi użytkowniku.

Zachęcamy do skorzystania z oferty na tłumaczenia stron internetowych a także tłumaczenia techniczne (angielski).