• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Greedy Spiders jest tą z gier, którą jedni pokochają a drudzy znienawidzą. Za co? Za to, że rozgrywka potrafi nieźle wciągnąć i będziemy grać dalej mimo tego, że gra przez swój wysoki poziom trudności staje się wręcz frustrująca. Przeczytajcie czego jeszcze możecie się spodziewać po Greedy Spiders.

Zacznijmy od początku. Gra opowiada historię żarłocznych pająków, które to podstępem zwabiają niewinne robaczki na koncert by sprawić sobie z nich kolację. I tutaj wkraczamy my by uwolnić robaki z sideł. Co jak już wcześniej wspomniałem nie jest tak prostą sprawą. Rozgrywka podzielona jest na tury podczas których to na zmianę raz my usuwamy jedną z nitek sieci by później ruch miały pająki. A te ciągle wybierają najkrótszą drogę do swoich ofiar nieuchronnie się do nich zbliżając. Gdy pająki zaatakują robaka niestety kończymy poziom niepowodzeniem. By wygrać i zdobyć maksymalną ilość gwiazdek musimy uwolnić wszystkie z potencjalnych ofiar w jak najkrótszym czasie.

Podczas zabawy w Greedy Spiders czeka na nas aż 128 wymagających poziomów. Kolejne z etapów odblokowujemy po zdobyciu określonej ilości gwiazdek. Po przejściu części z leveli zdobywamy też przedmioty dzięki którym możemy skuteczniej się bronić przed pająkami. Mamy możliwość między innymi podpalenia części sieci czy podłożenia dla zmyłki kukły robaka. Grę z pewnością można polecić każdemu maniakowi zagadek logicznych. Ta zawarta w grze mimo swych prostych założeń z poziomu na poziom jest coraz trudniejsza lecz i satysfakcja z gry jest nie do przecenienia.


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app