Pierwsze co można powiedzieć na temat Machinarium to po prostu WOW! Oprawa wizualna jest rewelacyjna – połączenie steampunku oraz ręcznie rysowanej grafiki wyszło do prawdy zacnie i zdecydowanie wyróżnia to grę wśród konkurencyjnych tytułów.

Machinarium Android

W grze przyjdzie nam się wcielić w robota, który w dość tajemniczych okolicznościach zostaje wywieziony ze swojego miasta wprost na złomowisko. Podczas przygody dzielnego robota przyjdzie nam pokonać drogę powrotną do jego metropolii, podczas której będziemy pomagać napotkanym mieszkańcom, ratować swoją dziewczynę a nawet… Więcej odkryjecie sami wraz z postępem fabuły 🙂 Jak na rasową przygodówkę w Machinarium na Androida nie zabraknie zagadek, których poziom trudności nieustannie rośnie w związku z tym czeka na nas dość sporo główkowania.

Machinarium Android

W chwili obecnej grę mogą pobrać jedynie posiadacze tabletów 🙁 Niestety nie wiadomo czy wersja na smartfony jest przygotowywana czy też ich użytkownicy będą musieli obejść się smakiem. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje na ten temat nie zawahamy się by Was o tym poinformować. Cena jest dość wysoka bo ponad 12zł jednak przed zakupem każdy może zagrać w wersję demo w przeglądarce internetowej http://machinarium.net/demo/

Aktualizacja: dostałem informację, że gra jest kompatybilna z Galaxy Nexus oraz Xperia S. Więc widocznie tablet nie jest wymagany lecz wyższa rozdzielczość jak np. 720p w powyższych telefonach.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app