• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Słynny Portal na telefonach? Tak to jednak jest możliwe! StillAlive Droid stawia na sprawdzoną zabawę z portalami ale czy wszystko się udało? Przeczytacie poniżej.

Jak już wcześniej wspomniałem rozgrywka w StillAlive Droid polega przede wszystkim na zabawie Portal Gunem, którym to tworzymy portale. Niebieski jest tym do którego wchodzimy z kolei czerwony służy jako wyjście. Wszystko się sprowadza do tego by tak tworzyć portale aby za ich pomocą dostać się w niedostępne w inny sposób miejsca.

Cała gra podzielona została na 48 poziomów z czego 14 możemy wypróbować w wersji demo. By ukończyć dany poziom oprócz pokonywania przeszkód, używania przycisków czy unikania wieżyczek strzelniczych musimy zebrać wszystkie ciastka. Co jakiś czas gra nas zaskakuje coraz nowymi elementami zabawy co jeszcze bardziej zwiększa stopień skomplikowania kolejnych poziomów.

Oprawa audiowizualna jest tylko poprawna, bez szaleństw i fajerwerków ale przy grze logicznej (z elementami platformowymi) raczej liczy się prostota i czytelność a do tego zastrzeżeń mieć z pewnością nie można. Przeniesienie rozgrywki z 3D na grę dwuwymiarową również można uznać za udane, gdyż nadało to StillAlive Droid własny unikalny styl. Tak więc łapcie Portal Gun w ręce i ruszajcie do boju przez kolejne coraz trudniejsze poziomy gry.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app