• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Traffic Control to niejako próba przeniesienia idei Air Control z powietrza na… autostrady. W grze sterujemy ruchem samochodów, co o dziwo wciąga niewiele gorzej od kierowania samolotów na lotniska.

Rozgrywka to kierowanie samochodów na właściwy pas ruchu, którym bezpiecznie zjadą z autostrady. Główne utrudnienia to przede wszystkim różne typy aut o odmiennej długości czy blokady drogowe na niektórych pasach jezdni. W miarę pokonywania kolejnych leveli wzrasta ich trudność co powoduje, że zmiana toru jazdy tira z naczepą o kilka pasów to istne szaleństwo. Na szczęście twórcy dali nam także możliwość wyhamowania aut co często ratuje nas od zderzenia, które powoduje natychmiastowe zakończenie rozgrywki.

Oprawa graficzna z trójwymiarowymi modelami aut robi bardzo dobre wrażenie. Samochody są dość szczegółowe a ich animacja nie pozostawia zbyt wiele do życzenia. Po zebraniu wszystkich gwiazdek podczas przechodzenia gry odblokowany zostaje tryb Challenge polegający na biciu rekordów punktowych podczas 3 minutowej rozgrywki. Czy gra jest lepsza czy gorsza od Air Control i jej klonów? Oceńcie sami pobierając tą niezwykle udaną i do tego darmową grę.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app