• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

W większości platformówek by wygrać należy przetrwać atak wrogów, unikać pułapek, po prostu zostać bohaterem. Karoshi jest inne – tutaj głównym celem jest… nasza śmierć.

Zacznijmy od początku. Przedstawiona w grze historia opowiada o Panu Karoshi, japońskim sprzedawcy, zmęczonym już swoją pracą. Jego jedynym celem jest skończenie ze wszystkim. Cała zabawa polega na rozwiązaniu zagadki w jaki sposób na danym levelu można doprowadzić do zgonu bohatera. A czy to będzie skoczenie na kolce, zgniecenie przez skrzynię czy porażenie prądem to już zależy od konstrukcji danego poziomu i naszej wyobraźni. Zawarte w grze 50 poziomów z rosnącym stopniem trudności, skomplikowania zagadek powinny wystarczyć na całkiem długi czas.

Jak widać na screenach gra do najładniejszych się nie zalicza ale co ważniejsze oferuje masę rozrywki na najwyższym poziomie. Natomiast wszędobylski czarny humor trzeba przyznać, że świetnie się sprawdził w tego typu połączeniu gry logicznej i platformówki. Niestety największym i jedynym minusem jest brak darmowej wersji gry, płatna kosztuje niewiele ponad 5zł.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app