Serious Sam 3 coraz bliżej więc i szaleństwo z tym związane dopada również Androida i iOS. Dobra wiadomość jest taka, że premiera Serious Sam: Kamikaze Attack odbędzie się jeszcze w lipcu (dokładnej daty jeszcze nie znamy) z kolei to złe info tyczy się rozgrywki, gdyż ta nie będzie radosną wyrzynką wszystkiego co się rusza jakiej oczekujemy ale czymś zupełnie innym. Przekonajcie się sami czym tak na prawdę jest mobilny Serious Sam.

Gra jest platformówką, która to nie pozwoli nam na wcielenie się w Sama lecz w jednego z jego rywali – bezgłowego kamikaze (Headless Kamikaze). Sama rozgrywka polega na tym by unikając niebezpieczeństw dogonić i zabić Serious Sama. Czy gra daje radę? Już dzisiaj możecie się sami przekonać grając w wersję demo w waszej przeglądarce. Wystarczy odwiedzić stronę http://www.serioussam.com/joinmental/kamikaze.html.

Jak zapewniają twórcy w pełnej wersji gry czeka na nas 40 leveli wypełnionych ciągłą akcją oraz bonusowymi trybami o tajemniczych nazwach: Frog Punt, Mad Bomber i Smash Master. Czy warto czekać na Serious Sam: Kamikaze Attack? Z pewnością nie takiej typu gry wszyscy się spodziewali lecz jeśli będzie grywalna jak oryginalne odsłony Serious Sam, to czemu nie zagrać 😉