• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

“Jesteś obiektem 32763 uwięzionym w eksperymencie. Czy znajdziesz sposób by uciec?” W ten tajemniczy sposób zaczynamy platformówkę Shift Puzzle Game. Klimat dodatkowo potęguje niezwykle minimalistyczna oprawa a także muzyka przywodząca na myśl stare szpiegowskie filmy.

Shift jest określany jako połączanie platformówki z grą logiczną, gdzie trzeba trochę pogłówkować by otrzymać pożądany cel. Oryginalną rozgrywką rządzi tytułowy ‘Shift’, którego włączenie obraca świat o 180 stopni i zmienia kolor bohatera, który może teraz poruszać się po niedostępnych wcześniej obszarach.

Polecam obejrzeć poniższy filmik, który chociaż odrobinę pozwala zrozumieć z czym mamy do czynienia. Nasza ucieczka nie wiadomo po co, nie wiadomo przed czym podzielona jest na 50 etapów (w wersji Lite 15) o różnym stopniu trudności, gdzie otwieramy zamki, unikamy upadków na kolce czy wreszcie opuszczamy nieprzyjazne nam pomieszczenie. Jeśli tak samo jak ja jesteście ciekawi co może być za ostatnimi drzwiami, polecam czym prędzej ściągnąć grę z Android Market.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app