Zgodnie z obietnicami Segi dzisiaj miała premierę najnowsza odsłona gry z niebieskim jeżem – Sonic 4 Episode II. Gra została wydana na konsole PS3 oraz Xbox360 a także co nas bardziej interesuje – na smartfony z Androidem. W tej chwili świeżutką przygodą Sonica mogą się cieszyć jedynie posiadacze urządzeń z Tegrą 3 co niestety dość znacznie zmniejsza grono potencjalnych odbiorców. Dobra informacja jest taka, że na pozostałych telefonach z Androidem pogramy już w czerwcu (nie podano konkretnej daty premiery).

Sonic 4 Episode II android

Podobnie jak w innych grach gdzie naszym bohaterem jest Sonic tak i w Sonic 4 Episode II będziemy ratować świat przed złym Dr. Eggmanem. Co ciekawe wg informacji dostępnych na stronie gry w Google Play możliwa jest jednoczesna rozgrywka z osobą siedzącą obok nas poprzez Bluetooth. Wtedy drugi gracz wciela się w znaną w uniwersum Sonica postać – Tails. Niestety nie jesteśmy w stanie przetestować dla Was tej funkcjonalności lecz zapowiada się na prawdę ciekawie.

Warto także przypomnieć wszystkim fanom Sonica, że gdy kupią Sonic 4 Episode I oraz Episode II to otrzymają za darmo dodatkowe misje z postacią metalowego Sonica.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app