• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Jednym z najbardziej popularnych gatunków gier na dotykowcach są tzw. runnery, gdzie bohater ciągle biegnie a naszym zadaniem jest omijanie przeszkód. Najnowszą produkcją tego typu jest Stellar Escape, w którym wcielamy się w kuriera uciekającego do swego bezpiecznego statku.

Rozgrywka to rozwinięcie klasycznej formuły co przekłada się na to, że oprócz skakania wykonujemy także wślizgi pod przeszkodami, wspinamy czy wskakujemy do rury niczym Mario 😉 Nie zbieramy tu jednak gwiazdek jak ikona gier Nintendo lecz omijamy w ten sposób część niebezpieczeństw. Tym co wyróżnia tę grę spośród wielu innych runnerów jest świetna grafika stworzona dzięki silnikowi Unity 3D, za oprawą idzie także doskonała animacja naszego bohatera.

W pełnej płatnej wersji gry pogramy łącznie na 9 levelach (wkrótce mają dołączyć kolejne) w 5 różnych kosmicznych sceneriach. W trakcie gry odblokowują się dwa nowe tryby rozgrywki polegające nabiciu rekordów w długości przebiegniętej drogi tzw. endless mode dostępne na poziomie trudności rookie i veteran. Atutem gry jest również jej w miarę wysoki poziom trudności, co z pewnością przedłuży zabawę.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app