• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Super Drill Panic to kolejna udana gra studia Orange Pixel. Tym razem wcielamy się w podróżnika by pomóc mu przede wszystkim w ucieczce z burzących się świątyń.

Po uruchomieniu gry można naprawdę się zdziwić gdyż ta nie dąży do jak najlepszej, fotorealistycznej grafiki a stawia na oprawę stylizowaną na starych 8-bitowych produkcjach. Trzeba przyznać, że mimo olbrzymich pikseli z których złożone są wszystkie elementy tej platformówki wszystko wygląda całkiem sympatycznie i z pewnością może się podobać.

Co nasz podróżnik robi w starych świątyniach? Jego plan jest niezwykle przejrzysty: zabieramy fanty i uciekamy przed zawaleniem budowli zbierając po drodze jak najwięcej złotych monet przy okazji unikając zgniecenia przez ogromny głaz i inne przeszkody. Sterowanie prostsze już być nie może – po prostu przechylamy telefon w lewo lub prawo co pozwala na kierowanie kierunkiem biegu naszego bohatera.

Na całą grę składa się kilka większych etapów podzielonych na mniejsze poziomy, na których pojawiają się nowe przeszkody np. pająki czy ściany blokujące przejście. Warto wspomnieć, że oprócz biegania znajdujemy czasem młot służący do rozwalenia ścian czy inne power-upy, które możemy ulepszać za zebrane monety. Wersja płatna oferuje dodatkową grywalną postać.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app