Czym tak właściwie jest GetJar? Za pomocą tego serwisu każdy może pobrać aplikacje na swój telefon bez względu na system jaki się w nim znajduje bo sklepik wspiera aż 2 567 modeli telefonów. Dla użytkowników Androida GetJar przygotował nie lada atrakcję – GetJar Gold Apps, czyli płatne aplikacje za darmo! Poniżej wszystko co powinniście wiedzieć o tym niezwykle ciekawym projekcie.

Oferowane przez GetJar Gold Apps to specjalnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości płatne aplikacje dostępne zupełnie za darmo, nachalnych reklam też w nich nie uświadczymy. Gdzie jest haczyk? Otóż o dziwo układ jest korzystny dla wszystkich. Użytkownicy Androida dostają świetne aplikacje za darmo za które płaci GetJar pieniędzmi otrzymanymi za umieszczenie w sklepiku programów sponsorowanych. Aktualnie pobierając wszystkie ‘złote aplikacje’ możemy zaoszczędzić ponad 50 USD. A aplikacji wciąż przybywa – co tydzień pojawia się nowy program lub gra. Z pewnością warto pobrać przynajmniej kilka z dostępnych aplikacji a znajdziemy tam tak łakome kąski jak:

  • Beautiful Widgets – bez wątpienia najlepszy zestaw widżetów dla Androida; w Android Market kosztuje prawie 9zł
  • SwiftKey X – jedna z najlepszych klawiatur; w Android Market kosztuje 13zł
  • Paper Camera – świetne rysunkowe efekty w naszych zdjęciach; w Android Market kosztuje ponad 6zł
  • Age of Zombies – genialna strzelanka z zombiakami w roli głównej; w Android Market kosztuje prawie 10zł
  • Nano Panda – niesamowita gra logiczna; w Android Market kosztuje ponad 3zł.

Jak pobierać aplikacje z GetJar? Nic prostszego – wystarczy w telefonie otworzyć stronę m.getjar.com i kliknąć download przy wybranej aplikacji. Wtedy to zostaniemy poproszeni o pobranie dedykowanej aplikacji GetJar, po jej zainstalowaniu będziemy ściągać aplikacje już z jej poziomu. Najważniejsze – Gold Apps znajdziecie pod ikoną złotej gwiazdy. Polecam!