Jednego dnia dwie informacje o grach na Androida w których główną rolę grają ciuchy? A co, do strzelania wrócimy jutro 🙂 W Fashion Icon najnowszej grze freemium od Gameloftu mamy okazję zostać ikoną stylu, podbić świat wielkiej mody. Podczas gry w nieco RPG-owym stylu zamieszkamy w jednej z 3 lokacji takich jak Quartier Latin, Avenue Montaigne czy Le Marais. A tam jak zapewne się spodziewacie każdy będzie mógł dać upust swojemu zakupoholizmowi – do przymierzenia czeka ponad 1000 elementów garderoby.

Fashion Icon

Między odwiedzinami kolejnych wirtualnych sklepów z najlepszymi ciuchami czekają na nas różnego rodzaju misje, zapewne pokazy mody i tym podobne. Jednakże nie zabraknie intryg czy skandali w które zostaniemy wplątani my i postacie stworzone w oparciu o tych prawdziwych celebrytów. Co ciekawe podczas rozgrywki będziemy mogli nawet prowadzić swojego modowego bloga.

Fashion Icon

Jeśli ktoś lubi takie nietypowe gry z elementami PRG to Fashion Icon może już od dziś pobrać z Google Play. Całkowicie za darmo, lecz jak w przypadku innych gier Gameloftu spodziewajcie się także sklepiku gdzie można wydać realną kasę na wirtualne dobra. Linki do pobrania gry na Androida jak zawsze poniżej.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app