Dungeon Hunter 3 to kolejna odsłona całkiem niezłej serii gier RPG od Gameloftu. Jednakże ta część przynosi bardzo dużo zmian w stosunku do swych poprzedniczek. Gameloft zrezygnował z jakiejkolwiek fabuły na rzecz pokonywania kolejnych fal wrogów na arenach. A tych łącznie mamy dość pokaźną ilość – 4 światy po kilkadziesiąt aren na których oprócz przejścia kilku fal coraz to silniejszych wrogów mamy do zaliczenia także kilka różnorodnych zadań np. zabicie określonej ilości przeciwników danego rodzaju czy rozwalenie beczek itp.

Dungeon Hunter 3

Do naszej dyspozycji oddano 4 klasy bohaterów – Warlord (typowy osiłek do walki wręcz), Astromancer (klasyczny mag), Trickster (łucznik) oraz Shaman (walczy wręcz, wspomaga się magią). Gameloft chwali się, że w grze umieszczono ponad 1000 różnego rodzaju przedmiotów począwszy od broni, przez zbroje, eliksiry, amulety kończąc na kilku typach wróżek.

Dungeon Hunter 3

Grę pobierzecie za darmo z Google Play lecz zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami także Dungeon Hunter 3 jest grą typu freemium. Ciekawe tylko czy da się ukończyć grę bez kupowania czegokolwiek… Dodatkowe gemy możemy zdobyć instalując inne gry lub płacąc za nie prawdziwe pieniądze, do wyboru mamy szereg paczek kosztujących od 1,59 do UWAGA aż 79,99!

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app