Na Androidach swoją premierę miała już gra The Dark Knight Rises, czyli growa adaptacja filmowego przeboju jak zawitał do kin w USA 18 lipca. Niestety mobilna odsłona Batmana nie jest w tej chwili dostępna dla mieszkańców naszego kraju, prawdopodobnie pobranie gry będzie możliwe w dniu premiery filmu, co wydaje się jedynym słusznym wyjaśnieniem czemu gry nie da się kupić mieszkając na terenie Polski. Cóż pozostaje nam jedynie cierpliwe czekanie do 27 lipca, którą to datę podaje Filmweb jako premierę filmu w polskich kinach.

The Dark Knight Rises

Co ujrzymy w grze? Przede wszystkim pierwszy raz na ekranach smartfonów z Androidem zobaczymy Batmana z jego wypasionymi gadżetami. Jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku z rozgrywki w The Dark Knight Rises został nam do zabawy oddany otwarty świat niczym w GTA, co na prawdę robi niezłe wrażenie tym bardziej, że przemieszczać się można za pomocą linki którą wciągamy się np. na dach wieżowca by później swobodnie móc frunąć korzystając z peleryny naszego super hero.

Podobnie jak to miało miejsce w konsolowych grach z Batmanem (np. Batman Arkham City) tak i tu nasz bohater będzie mógł likwidować wrogów z zaskoczenia uderzając w nich z impetem z wyżej położonych miejsc. Podczas gry będzie też nieco główkowania  w celu hakowania urządzeń co czynimy układając prostą łamigłówkę.

The Dark Knight Rises

Nie wiem jak Wy ale ja już nie mogę się doczekać by położyć łapska na mobilnym The Dark Knight Rises, filmik z rozgrywki udowadnia, że niewątpliwie jest na co czekać 🙂

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app