• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Dotrzyj do Valhalli jak każdy prawdziwy wojownik! W Angry Viking przeżyjesz swoją ostatnią walkę z hordami wrogów by ostatecznie zostać zebranym z pola walki przez walkirie.

Gra jest typowym slasherem gdzie ciachamy, rąbiemy i robimy wrogom wszystkie inne niegrzeczne rzeczy 😉 Gdy już rozprawimy się z oponentem zostawia on na podłożu ogromną kałużę krwi. Warto podkreślić, że mocno to kontrastuje ze stylową czarno-białą oprawą całej gry. Oprawa graficzna to niewątpliwie największa zaleta gdyż ilość poziomów czy trybów gry na kolana niestety nie powala. Pogramy łącznie na 3 różnych poziomach co i tak jest większą ilością w porównaniu z wersją gry na iOS.

Celem rozróby naszego wikinga jest jak najdłuższe odpieranie ataków wrogich żołnierzy co podsumowuje odpowiedni wynik punktowy. Podczas walki przeważnie rąbiemy oponentów toporem, czasami znajdziemy też jakiś power up np. ogromny miecz. Do klimatu gry również dopasowane zostały apteczki, których rolę przejęły krowy i pozyskiwane z nich kawały mięsa. Szkoda, że wszystkie poziomy są do siebie bardzo podobne gdyż to wprowadza do rozgrywki nieco monotonii, a ta po początkowych zachwytach nad grą po prostu zaczyna nudzić. Niewątpliwie zabrakło doszlifowania gry, większego rozbudowania repertuaru dostępnych ciosów czy rozwoju postaci. A tak otrzymujemy jedynie dobrą grę, w którą za długo nie pogramy.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app