• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Jest ninja niczym z japońskiego anime, jest masa małpich zombiaków, jest brutalnie i krwawo. Dzięki Draw Slasher dowiesz się jak wygląda prawdziwy survival z ostrzem katany w dłoniach. Zatem do boju!

Trzeba przyznać, że gra zachwyca rewelacyjną oprawą w odcieniach szarości, które przełamywane są co chwila rażącą po oczach czerwienią krwi. Na drugim planie też się dzieje całkiem sporo – kołyszący się na wodzie statek czy cienie zbliżających się do nas zombie to tylko niektóre z dynamicznych obiektów. Dynamika rozgrywki w grze, jak na rasowego slashera przystało, jest wzorowa. Nasz bohater ninja jest taki jak powinien być – szybki, zwinny i śmiertelnie niebezpieczny.

Atakujące hordy zombiaków nie mają z nami szans przede wszystkim dzięki prostemu systemowi ciosów gdzie po prostu rysujemy kolejne szlagi na ekranie. Jest to niezwykle proste i po prostu sprawia wielką frajdę, lecz tej wystarcza na… kilka minut. Po chwilowym zauroczeniu, wybiciu kilkudziesięciu wrogów czar gry po prostu pryska bo jest najzwyczajniej w świecie nudno. Największą bolączką Draw Slasher jest to, że po pierwszej minucie gry widzieliśmy już praktycznie wszystko. Brakuje jakiegokolwiek urozmaicenia, rozwoju postaci czy bardziej wysmakowanych ciosów. Czy warto zatem zagrać? Gdyby gra była darmowa jak najbardziej można się chwilę pobawić lecz z pewnością znajdziecie w Android Market wiele ciekawszych, bardziej rozbudowanych gier.


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app