21 lutego na iOS pojawiła się nieco odświeżona odsłona WWF WrestleFest. Wydanie wersji dla Androida, Xbox Live oraz PSN to tylko kwestia czasu,. gdyż THQ oficjalnie potwierdziło, że trwają prace nad ukończeniem portów tego klasycznego wrestlingu  na powyższe platformy.

WrestleFest android

Odświeżony WWF WrestleFest to przede wszystkim nieco poprawiona oprawa graficzna, ale czy lepsza? Musicie ocenić sami. Ja wolałbym jednak grając w klasyka z lat 90-tych widzieć oprawę z tamtych lat, z rozpikselowaną grafiką, koślawą animacją 🙂 O taką jak na poniższym filmiku z automatowego WWF WrestleFest.

W grze zobaczymy największe gwiazdy takie jak John Cena, The Rock, Randy Orton, “Stone Cold” Steve Austin, Undertaker, Jake “The Snake” Roberts, Rey Mysterio czy “Macho Man” Randy Savage. Walki będziemy toczyć na dobrze znanych z oryginału arenach, które także przejdą niewielki lifting wizualny. Kolejnym bonusem nowo wydanej wersji gry będą dodatki do niej udostępniane co 30 dni takie jak nowi zawodnicy czy areny.

WrestleFest android

WWF WrestleFest zaoferuje rozgrywkę singleplayer w trybie pięciu różnych mistrzostw oraz inne tryby gry m.in. Royal Rumble, Steel Cage czy Tag Team. Nowością będzie także tryb multiplayer, jednak nie zdradzono szczegółów na jego temat.