• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Czy klasyczna gra w statki może się komukolwiek jeszcze podobać? iSink U ma na to swój patent – zróżnicowanie dostępnych statków i przeniesienie gry w 3D. Co jeszcze ciekawego oferuje gra przeczytasz poniżej.

Dostępne tryby rozgrywki to standard w tego typu grach czyli single player i multi, gdzie gramy na zmianę na jednym telefonie. Rozgrywka, jak wszyscy wiedzą, polega po pierwsze na rozstawieniu na planszy swoich jednostek pływających a później strzelanie z dział statków tak by zatopić wszystkie pojazdy wroga. Świetną sprawą jest zróżnicowanie statków, które dzielą się na: patrol boat, submarine, cruiser, battleship czy carrier.

Każdy z nich ma inne statystyki dotyczące ataku, obrony i mobilności, która decyduje o odległości na jaką jednostka może uciekać przed ostrzałem wroga. Dodatkowo każdy ze statków atakuje z innej broni a strzały seriami także mają różnorodne rozłożenie pocisków. Wszystko to składa się na całkiem ciekawą, szybką rozgrywkę nawet jeśli mamy tylko 10 minut na taką zabawę. Zapraszam do pobierania poprzez skanowanie kodu QR, gdyż link dostępny w market.android.com przynajmniej mi nie pozwolił zainstalować gry na Galaxy S.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app