• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Umarł król, niech żyje król! Tak chciałoby się powiedzieć o AirAttack HD, klasycznej scrollowanej strzelance, gdzie rozbijamy naszym samolotem wrogich żołdaków. Od czasów Sky Force Reloaded nie było lepszej tego typu gry co potwierdza ponad 1 milion pobrań AirAttack HD z AppStore a także Grand Prix Unity Awards 2010.

Pierwszym co się rzuca w oczy zaraz po uruchomieniu gry jest fenomenalna oprawa graficzna ze świetnymi modelami 3D pojazdów, wysokiej jakości szczegółowymi teksturami i pięknymi efektami świetlnymi. Z pewnością jest to czołówka gier na Androida. Co mnie wielce zadziwiło podczas grania jest to, że wiele elementów otoczenia można niszczyć – budynki, mosty i inne można dosłownie roznieść w pył. Mimo wszystkich fajerwerków, drobnych szczegółów animacja ani na chwilę nie zwalnia co jest niewątpliwie wielkim plusem tej strzelanki.

Do sterowania również nie można mieć żadnych zastrzeżeń, gdyż bez problemów spokojnie da się grać dotykając ekranu JEDNYM (1) palcem! Dodatkowe, liczne sposoby konfiguracji w jaki sposób chcemy kontrolować samolot pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego gracza. Warto wspomnieć także o możliwości ulepszania naszej maszyny, możemy dokupić m.in. rakiety, lepszy karabin czy dodatkowe samoloty pełniące rolę naszych skrzydłowych. Czy ta gra ma jakieś wady? Jedyne, co można zarzucić AirAttack HD jest to, że pełna wersja zostanie wydana dopiero w marcu 2011. Do tego czasu musimy zadowolić się bezpłatną wersją Lite zawierającą 2 przepełnione akcją poziomy w przepięknej oprawie audiowizualnej.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app