• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Amazon właśnie oficjalnie otworzył swój Appstore dla Androida. Z tej okazji zupełnie za darmo można pobrać Angry Birds Rio, które ma być ekskluzywną grą dla  platformy amerykańskiego potentata. Miejmy nadzieję, że prędzej czy później ta świetna produkcja jednak trafi na ogólnodostępny Android Market.

Co nowego w kolejnej odsłonie Angry Birds? Tym razem ptaszyska będą mściły się za złapanie ich w klatki i  wywiezienie do Rio de Janeiro przy okazji uwalniając pozostałe zwierzaki. Trzeba przyznać, że grafika jest jeszcze lepsza, bardziej szczegółowa. Teraz każdy z poziomów składa się z kilku planów co podczas ruchu, przybliżania czy oddalania daje rewelacyjny efekt głębi.

W grze podczas dwóch epizodów przejdziemy aż 60 poziomów a całkiem nowe osiągnięcia czy zbieranie owoców dodatkowo przedłużą rozgrywkę. A ta jak wszyscy wiedzą wciąga niesamowicie. Już teraz w menu można zauważyć, że będą pojawiały się mniej więcej co 2 miesiące kolejne aktualizacje gry dodające nowe poziomy. A teraz niestety przykra niespodzianka – mieszkając w Polsce nie ma szans na pobranie Angry Birds Rio z Amazona 🙁 Ale dla chcącego nic trudnego, wystarczy poszukać, gdyż na prawdę warto zapoznać się z kolejną odsłoną gry z ptaszyskami w roli głównej.

Aktualizacja: gra jest już dostępna w Android Market


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app