Myśleliście co by było gdyby połączyć świetne Death Rally z mega rozwałką znaną z Age of Zombies? Studio Glu Mobile daje dziś odpowiedź na to pytanie w postaci gry Gears & Guts. Może nie ma tu wyścigów ale znajdziemy równie dobrze uzbrojone samochody co w Death Rally, którymi to będziemy wyżywać się na ukochanych przez graczy zombiakach. Masakrę wśród bezmózgich przeciwników zrobimy po prostu jeżdżąc po planszach i wykorzystując nasz pokaźny arsenał broni w postaci różnych karabinów, rakiet.

Gears & Guts

Glu Mobile stwierdziło jednak, że strzelanie to nie wszystko i dało nam możliwość pogrzebania przy swoim aucie. Możemy dozbroić pojazd chociażby o miotacz płomieni, który nie raz uratuje nam tyłek przed pożarciem przez hordy zombie. Domorośli mechanicy z pewnością się ucieszą bo kombinowanie z różnym wyposażeniem pojazdów daje masę frajdy.

Podobnie jak inne gry dewelopera tak i Gears & Guts jest dostępne w Google Play za darmo lecz musimy się liczyć, że gra co chwilę zasugeruje nam zakup jakiegoś super-hiper ulepszenia do auta za realne pieniądze.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app