SNK Playmore zdecydowało się wydać mobilną wersję swojej kultowej strzelanki – Metal Slug 3. Co ciekawe deweloper nie poszedł na łatwiznę i poza przystosowaniem sterowania do ekranów dotykowych wprowadził szereg nowości.

Do mobilnego Metal Slug 3 dodany został nowy tryb tzw. Mission Mode w którym jak sama nazwa wskazuje możemy rozegrać dowolną z misji. Z pewnością jest to ukłon w stronę graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z serią Metal Slug, niewykluczone jest także to, że dodanie tego trybu gry zostało podyktowane sterowaniem dotykowym, które może dość przeciętnie się sprawdzać przy tak wymagającej grze.

Metal Slug 3

Kolejną z nowości jest dodanie do gry niespotykanych dotąd pojazdów takich jak Slug Mariners, Drill Slugs oraz Elephant Slugs. Pojazdy te pojawiły się w innych odsłonach serii lecz nigdy wcześniej nie były dostępne w Metal Slug 3.

Podczas gry będziemy mieli także możliwość podejrzenia mapy z wszystkimi rozgałęzieniami na poszczególnych poziomach. Z pewnością pomoże nam to dogłębnie poznać każdy z dostępnych w grze leveli.

Metal Slug 3

Na koniec najlepszy z ‘ficzerów’ wersji gry na Androida – będziemy mogli pograć w trybie kooperacji z kolegą/koleżanką siedzącą obok, wystarczy połączyć się poprzez Bluetooth! Niewątpliwie wspólne wyrzynanie wrogów przysporzy rozrywki na długie godziny.

Metal Slug 3

Niestety za wszystko przyjdzie nam zapłacić niemałą kwotę bo nieco ponad 25zł. Lecz jeśli jesteście fanami serii Metal Slug to z pewnością wiecie, że pokłady miodu płynące podczas rozgrywki są warte wydania każdych pieniędzy 🙂 Tym bardziej, że bardziej wypasionej edycji Metal Slug 3 jeszcze nie było!

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app