Gameloft jak obiecał tak zrobił – N.O.V.A. 3 miała się pojawić na Androidach w maju i tak też się stało, koło północy 31 maja grę udostępniono w Google Play. Najnowsza odsłona z serii popularnych Gameloftowych strzelanek to, jak sami możecie zauważyć na screenach, prawdziwy przełom pod względem grafiki. Wystarczy wspomnieć, że w grze zastosowano system cieni i oświetlenia liczonego w czasie rzeczywistym, z kolei postacie korzystają już znanego z ‘dużych’ gier ragdolla. Możecie być pewni, że jest to jedna z tych gier, które wyciskają ze smartfonów ich całą moc.

NOVA 3

Najważniejsze jednak zmiany dotknęły multiplayera. Otóż w N.O.V.A.3 w grze może uczestniczyć aż 12 graczy. Do naszej dyspozycji oddano 6 zróżnicowanych trybów zabawy począwszy od zwykłego deathmatchu po rozgrywki, którym celem jest zdobycie wrogiej flagi. A to wszystko na 6 całkowicie odmiennych mapach. Największym zaskoczeniem jednak jest obecność… pojazdów! Możemy się spodziewać samochodów rodem z Halo czy też potężnych mechów.

NOVA 3

Grę możecie już kupić w Google Play za ponad 22zł lecz niewątpliwie już po pierwszych ocenach można wywnioskować, że to będą jedne z najlepiej wydanych pieniędzy na grę na Androida 🙂

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app