• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Pora raz a dobrze rozprawić się z ptakami, które to ciągle pojawiają się w grach na Androida próbując ugrać chociaż trochę z sukcesu Angry Birds. Shoot The Birds – najnowsza gra polskiego studia Infinite Dreams właśnie pojawiła się w Android Market. Przeczytajcie czy warto się nią zainteresować.

Shoot The Birds jest prostą strzelanką pozwalającą nam wcielić się w herosa, który pod przykryciem dyni rozprawia się z przelatującymi nieopodal ptakami. Podobnie jak w Angry Birds tak i tu sterujemy kierunkiem jak i mocą wystrzelonego pocisku – w tym przypadku strzał. Trafiając kolejne z ptaków napełniamy pasek tzw. furii, kiedy to dynia jak i strzały naszego bohatera zaczynają płonąć co oczywiście zwiększa zadawane obrażenia. Dzięki temu zdobędziemy szybciej pokaźną ilość punktów. Oprócz masterowania wyników punktowych twórcy przygotowali dla nas coraz to nowsze zadania do wypełnienia, które to zwiększają mnożnik zdobytych punktów.

Nowe dzieło Infinite Dreams na tle innych gier z pewnością wyróżnia przepiękna oprawa graficzna. Świetne wrażenie sprawia zmiana pór dnia – plastyczny ruch słońca po widnokręgu zapewnia realistyczne oświetlenie całej planszy. Doskonale z oprawą graficzną współgrają dźwięki – inne rankiem, odmienne wieczorem.

Czego zabrakło w grze? Szkoda, że nie znalazło się tu więcej różnorodnych plansz. Ta jedyna jest rewelacyjna lecz po jakimś czasie z pewnością się znudzi. Miłym dodatkiem byłyby także inne bronie czy chociażby ulepszenia dostępnej kuszy.


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app