Shoot The Zombirds to kolejne mobilne dzieło polskiego studia Infinite Dreams. Gra opiera się na niemalże tych samych zasadach co Shoot The Birds ale twórcy widocznie usłyszeli wołania graczy gdyż rozgrywka została nieco bardziej rozbudowana. Ba możemy nawet dokupować ulepszenia w postaci większej ilości strzał z jakimi zaczynamy grę, czy zwiększyć startową ilość dyń, które starają nam się wykraść Zombirdy – ptaki przemienione w zombie 😉 Jeśli uda nam się uzbierać większą ilość monet możemy również dokupić jedną z 3 dodatkowych postaci.

Shoot The Zombirds

Już przyglądając się samym screenom można zauważyć równie dobrą grafikę co w poprzedniej odsłonie gry. Moim skromnym zdaniem jest nawet lepiej bo klimat diametralnie się zmienił – z sielankowej farmy Shoot The Zombirds przenosi nas w bardziej mroczne tereny. Muzyka także trzyma wysoki poziom serwując klimatyczne “upiorne” melodie, które od pierwszego dźwięku wpadają w ucho i co najważniejsze nie męczą odgrywane po raz setny.

Co może ucieszyć licznych fanów gier od Infinite Dreams ich najnowsza produkcja Shoot The Zombirds jest dostępna w Google Play całkowicie za darmo! Jak można się spodziewać w grze znajdziemy reklamy, ale uwaga – włączają się tylko podczas buszowania w menu gry, podczas właściwej rozgrywki ich nie ujrzymy. Brawo! Jeśli Wam głupio, że tak dobra gra jest dostępna całkiem za free możecie kupić w sklepiku dodatkowe monety i tym samym przyspieszyć rozwój swoich umiejętności czy kupić dodatkowe postacie.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app