W Six Guns najnowszej grze Gameloftu wcielamy się w kowboja Buck Crosshaw, którym przemierzając stany Arizona i Oregon będziemy walczyć z całym złem Dzikiego Zachodu. Na drodze naszego rewolwerowca staną kowboje, którzy zaszli nam za skórę bandyci a także wrogowie pokroju zombie czy wampirów.

Six Guns android

Six Guns to ponad 40 różnorodnych misji takich jak udaremnianie napadów na bank czy wyścigi wierzchowców. W grze będziemy mogli dowolnie modyfikować naszego kowboja poprzez dokupowanie za zdobyte pieniądze nowych broni, strojów, amunicji czy nawet nowych ras koni. Co się chwali mimo tego, że gra jest typową darmową produkcją freemium to dokupowanie dodatkowych pieniędzy za realną gotówkę nie jest niezbędne, grę bez problemów można ukończyć nie płacąc ani złotówki.

Gra zapowiada się niezwykle interesująco i może być doprawdy niezłą odskocznią od kolejnych typowych strzelanek. Grafika wręcz zachwyca, lecz do jej płynnego wyświetlenia potrzeba przynajmniej któregoś z najmocniejszych telefonów jednordzeniowych, na Galaxy S gra co chwilę gra zwalnia.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app