• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Po wielkim sukcesie Angry Birds rynek zalewają kolejne bliźniaczo podobne w założeniach gierki. Jedną z nich jest Stupid Zombies, które ma mocny atut jakim są ulubieni wśród graczy bezmózdzy przeciwnicy. Tak więc pora zacząć polowanie na zombie!

Rozgrywka jest typowa dla tego typu gier, tak więc podobnie jak w Angry Birds tak i w Stupid Zombies po lewej stronie ekranu stoi nasz bohater, którym celujemy do naszych oponentów. Strzelamy z różnych rodzajów broni (zależy od konkretnego poziomu) lecz ilość dostępnych pocisków jest bardzo ograniczona. Tak więc kilkoma pociskami musimy pozbawić życia niekiedy sporą ilość zombiaków. Sporym ułatwieniem jest specyfika pocisków, która pozwala na kilkukrotne odbijanie się ich od różnego rodzaju powierzchni, co pozwala niekiedy na strącenie wszystkich wrogów 1 strzałem. Wykorzystanie jak najmniejszej ilości amunicji jest dodatkowo premiowane ilością gwiazdek jakie dostajemy za ukończenie danego poziomu. Jak pewnie wszyscy się domyślają zbieramy gwiazdki by odblokowywać kolejne etapy pełne nowych poziomów.

Trzeba przyznać, że dostępna ilość ponad 300 poziomów może zapewnić rozrywkę na całkiem długi czas. Oprawa audiowizualna to raczej standard, nikogo nie zachwyci ale też nie odstraszy. Tak więc jeśli nie lubisz zombiakowego pojękiwania i chciałbyś z tym coś zrobić – polecam ściągnąć Stupid Zombies tym bardziej, że jest zupełnie za darmo 😉

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app