• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Stylowa oprawa graficzna, wciągająca rozgrywka, sporo możliwości rozwoju – tak opisać można Dragon Hunter, jedną z najlepszych gier tower defense jakie wyszły na Androida.

Głównym celem podobnie jak w pozostałych grach tego typu jest obrona naszej bazy. W przypadku Dragon Hunter bronimy się przed atakiem kolejnych fal wrogich smoków, tych latających jak i wynurzających się z morskich głębin. Do likwidacji wrogów używamy na początku zwykłych strzał by później w miarę postępów w grze rozwinąć magię. Za zabite smoki dostajemy monety, które później możemy spożytkować na rozwój naszego zamku. A tu możliwości mamy na prawdę sporo m.in. zwiększenie wytrzymałości naszej bazy, dodanie do strzał środków ogłuszających czy trucizny czy rozwój wspomnianej wcześniej magii. Do tego każde z ulepszeń posiada kilka stopni rozwoju co jeszcze bardziej zwiększa możliwości ich dopasowania do własnego stylu rozgrywki. Możliwości jest dużo i na początku może to trochę przytłoczyć. Jedynym minusem są ogromne ilości monet jakie musimy wydać na każde z ulepszeń, co sprawia, że trzeba je bardzo rozsądnie dobierać, gdyż na wszystko z pewnością nam nie wystarczy.

Oprócz odpowiedniego rozwoju zamku musimy dbać o inne aspekty rozgrywki. Wraz z dokupowaniem kolejnych ulepszeń zwiększa się ilość podwładnych żołnierzy jak i tych naprawiających mury naszej posiadłości. Wszystkich oczywiście musimy wyżywić co sprowadza się do kupna jedzonka lub do wysyłania łódki gromadzącej mięso z zabitych smoków co jest dużo bardziej opłacalne. A o skarbiec wiadomo trzeba dbać by monet starczyło na kolejne coraz trudniejsze poziomy czy walki z bossami. Grafika już na pierwszy rzut oka kojarzy się z Pataponem co świetnie sprawdziło się w tym gatunku gier. Gorąco zachęcam do zapoznania się z Dragon Hunter, gdyż bardziej rozbudowanego i ciekawego tower defense na Androidzie po prostu nie ma. Moim zdaniem rewelacja!

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app