• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Po świetnym Guns’n’Glory do Android Market zawitała kolejna gra z tego cyklu – Guns’n’Glory WW2. Oprócz zmiany klimatu dzikiego zachodu na czasy II Wojny Światowej znajdziemy tu szereg nowości i usprawnień. A to wszystko w jeszcze lepszej oprawie audiowizualnej! Szczegóły poniżej.

W Guns’n’Glory WW2 będziemy musieli się opowiedzieć po jednej ze stron – Aliantów lub państw Osi. Obie ze stron konfliktu mają podobny zestaw jednostek różniący się raptem dwiema z nich. I tak sterować będziemy kilkoma typami piechoty i… czołgami. Podobnie jak w poprzedniej części gry tak i tutaj możemy dowolnie na całej mapie przemieszczać naszych wojaków co z pewnością wyróżnia grę pośród innych produkcji z gatunku tower defense. Umiejętne zarządzanie różnymi typami wojska jest podstawą do sukcesu i osiągnięcia naszego głównego celu, czyli obrony bazy przed atakiem wroga. W walce możemy także liczyć na zrzucenie skrzyń z zaopatrzeniem co przekłada się m.in. na możliwość zaminowania części terenu czy zamówienia nalotu bombowca.

Kolejną z odmian w porównaniu z poprzednią częścią gry jest system ulepszeń naszych wojaków. Tym razem nie robimy tego podczas gry lecz w sklepiku między kolejnymi poziomami. Ulepszenia zostały podzielone na 3 główne grupy: Alianci, państwa Osi i upgrady wspólne dla obu stron konfliktu. Możemy tu polepszyć po 3 umiejętności każdej z jednostek a są to m.in. większy magazynek, większa siłę rażenia, szybkość czy różnego rodzaju dostawy zrzucane na pole bitwy.

Oprawa graficzna gry jak widać na załączonych screenach jest jeszcze bardziej jajcarska i komiksowa niż to było do tej pory. By się przekonać do wojny na wesoło wystarczy raz ujrzeć czołg z wystającą ogromną głową żołnierza 🙂 Równie dobrze jest z głosami żołnierzy, którzy to zabawnym akcentem reagują na nasze rozkazy. Podczas walki na 12 dostępnych mapach na jednym z 3 poziomów trudności nie ma szans na nudę. Guns’n’Glory WW2 podobnie jak pierwsza część wciąga i bawi przez długie godziny a to wszystko za darmo dzięki umieszczonym w grze reklamom.


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app