Kolejna odsłona sztandarowej ścigałki od Gameloftu nareszcie pojawiła się na Androidach. Asphalt 7: Heat to na prawdę udana kontynuacja, która rozwija to co widzieliśmy w poprzedniej odsłonie oraz dodaje kilka nowych ‘ficzerów’ 🙂 A to wszystko za jedyne 3zł.

Asphalt 7 Heat

W Asphalt 7: Heat pojeździmy aż 60 autami począwszy od Fiata 500 przez potwory ze stajni Ferrari a kończąc na legendach motoryzacji takich jak DeLorean. Niebotyczne prędkości rozwiniemy na 15 trasach rozsianych po całym globie między innymi w Paryżu, Londynie czy Miami. Rozgrywka zaś to kilka standardowych trybów jak Szybki Wyścig jak i te o bardziej oryginalnych założeniach – Paint Job czy King of the Hill. Fanów zabawy w sieci z pewnością ucieszy, że Asphalt 7 oferuje multiplayer zarówno z graczami z całego świata jak i przez lokalną sieć wifi.

Asphalt 7 Heat

Oprawa audiowizualna jak doskonale widzicie na załączonych screenach jest rewelacyjna. Niewątpliwie Asphalt 7 jest najlepiej wyglądającą grą wyścigową na Androida! Gameloft postarał się także o odpowiednią optymalizację gry oferując słabszym smartfonom nieco okrojoną graficznie wersję gry. Warto także wspomnieć, że zainstalowana gra zajmuje 1,4GB co może mieć niebotyczne znaczenie dla osób z mniej pojemnymi nośnikami pamięci.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app