• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Im szybciej tym lepiej – widać taka idea przyświecała twórcom Racing Moto. W grze wcielimy się w motocyklistę prującego przed siebie na swym stalowym rumaku. Trzymajcie się, czeka ostra jazda bez trzymanki 😉

Zacznijmy od sterowania – przechylanie telefonem i dotykanie telefonu w celu dodania gazu. Tylko tyle i aż tyle. Wszystko wygląda prosto gdy śmigamy tylko 100km/h. Później już czeka nas walka o każdy metr zatłoczonej autostrady. Chyba nie muszę ponownie wspominać, że jest szybko? A im szybciej jedziemy tym więcej punktów ląduje na naszym koncie. Tu właśnie doszliśmy do istoty całej rozgrywki – rywalizacja w rankingach lokalnym jak i globalnym. Walka o zdobycie coraz to większej ilości punktów na prawdę może być wciągająca, ale bądźcie pewni, że dobrnięcie do pierwszej 100 rekordów to długie godziny grania.

Jaka jest oprawa audiowizualna? Jest całkiem nieźle jak na tak prostą gierkę – ładne trójwymiarowe drzewa czy auta mogą się podobać ale szczerze mówiąc nie zwracamy na to zbytniej uwagi sunąc ponad 200 km/h przez autostradę pełną samochodów. Liczy się tylko ryk i potężna moc silnika naszego choppera.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app