• grywalność
  • grafika
  • dźwięk

Umarł król niech żyje król – chciałoby się zakrzyknąć! Dzisiaj w Android Market pojawiła się gra Trial Xtreme 2, która nie tylko kontynuuje rozgrywkę znaną z poprzedniej części ale niejako wznosi ją na nowy poziom. Jest więcej i lepiej! Zresztą zobaczcie sami.

Pierwsza część była bardzo dobra ale to co studio Deemedya zrobiło w sequelu przechodzi najśmielsze oczekiwania. Po pierwsze – fizyka. Ta została jeszcze bardziej poprawiona by jak najwierniej oddawała moce oddziałujące na nasz motor. Jak na dłoni widać, że możemy tutaj operować gazem i balansem ciała ze znacznie większą precyzją. Kamera jest umieszczona nieco bliżej motoru dzięki czemu dokładnie możemy wykonywać wszystkie karkołomne akrobacje. Sterowanie to już niejako klasyka – kierujemy obracając telefon lub ekranowymi przyciskami. Dodatkowo do dyspozycji mamy podskok.

Kolejną z nowości jest zmiana grafiki jak i otoczenia. Od razu rzuca się w oczy dużo większa szczegółowość torów, wszelkich przeszkód, motoru czy naszego motocyklisty. Wszystko wręcz wygląda fenomenalnie, bardzo przypomina Trials HD z Xbox 360. Co jeszcze znajdziemy w Trial Xtreme 2? Przede wszystkim 32 całkiem nowe poziomy z wieloma przeszkodami do pokonania a to wszystko w 5 zróżnicowanych lokacjach. Pierwszą część gry pobrano ponad 4 miliony razy co jest ogromnym sukcesem ale jestem całkowicie pewien, że Trial Xtreme 2 bez problemu ten wynik pobije, gdyż jest grą niemalże doskonałą. Rewelacja!


logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app