Jeśli przed erą smartfonów używaliście Nokii z Symbianem lub jeszcze lepiej N-Gage to z pewnością pamiętacie pierwsze gry polskiego studia Infinite Dreams. Sky Force czy K-Rally w tamtych czasach niepodzielnie rządziły i zachwycały swą grywalnością jak i świetną grafiką, która wyciągała co tylko się dało z telefonów z Symbianem.

Wraz z nowym rokiem na facebookowej tablicy Infinite Dreams pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej odsłony tych świetnych wyścigów. Developer poinformował, że prace w 2012 będą skupione głównie nad stworzeniem K-Rally 3D! Oznacza to tyle, że grę dostaną jeszcze w tym roku posiadacze smartfonów z Androidem oraz iOS.

Czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie K-Rally? Zapewne sama rozgrywka nie będzie się znacznie różniła od oryginału więc podczas wyścigów będziemy uczestnikami ostrej i efektownej rozwałki z masą świetnych broni. K-Rally na Nokie stylem graficznym przypomina dzisiejsze Reckless Racing więc trzymamy kciuki by oprawa swą jakością pobiła nie tylko tą grę lecz także jej drugą część, której premiera już w lutym 2012. Oprócz domysłów mamy coś jeszcze – poniżej pierwsza z grafik koncepcyjnych prosto z K-Rally 3D.